logo
Dr. Özge Aydın

Address: Beştepe Mah. Via Flat Armada Yaşam Sokağı (Nergiz Sk.) 7/2 No:25 P.K. 06560 Söğütözü - Yenimahalle - Ankara
Phone: 0312 219 18 81 - 0312 219 18 82
GSM: 0535 018 14 12
Email: info@drozge.com


Fransız Askısı


Fransız askısı Ankara sizlere ameliyatsız devrim niteliğinde bir yüz gerdirme operasyonu olarak sunuluyor. Cerrahi bir işlem uygulanmadan daha rahat bir sonuca ulaşmanızı sağlıyor. Bilindiği gibi insanlar zamanla gerek sağlıksal olarak gerekse estetik olarak yüzlerindeki kırışıklıklardan memnun olmayabiliyorlar. Böyle bir durumda yapılacak olan bu işlem sayesinde daha hoş ve daha içinize sinen bir yüze sahip olabilirsiniz.

Fransız Askısı Nedir?

Fransız askısı Ankara genel anlamda ameliyatsız yapılan bir estetik işlemdir. Yüz gerdirme operasyonlarından aksine aslında cerrahi işlemle uygulanmaması devrim niteliğinde bir yöntem olarak karşımıza çıkarmaktadır. Bilindiği gibi zamanla birlikte insanların yorgunlukları kırışıklık olarak bir takım deformasyonlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Gerek erkekler gerek kadınlar için her yaş grubunda daha genç ve dinamik görmek için bu tarz estetik açıdan beklentileri ön plana çıkartabilirsiniz. İyi sonuç veren bir yöntem olarak Fransız askısı yöntemi kullanabiliyorsunuz. Bu sistem hem rahatlığı hem de hızıyla ön plana çıkıyor. Son dönemin en popüler sistemlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Fransız Askısı Nasıl Yapılır?

Fransız askısı cerrahi olmayan bir yöntem. Erkekler ve kadınlar için rahatlıkla uygulanabiliyor. İdeal bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Cildin eski görünümüne kavuşmasını sağlayan 100 operasyonuna alternatif bir işlem olarak bilinmekte. Bu yöntem sayesinde yüz hatlarından memnun olmayan insanların rahatlıkla tedavi amaçlı kullanabileceği bir yöntem. Biyolojik oalrak da 7 ile 11 yıl arasında geriye gitme şansına sahip oluyorsunuz. Yaklaşık 45 dakika ile 1 saat arasında uygulama yapılabiliyor. Lokal anestezi sonrasında yapılan bir işlem olarak karşımıza çıkıyor. Herhangi bir dikişe gerek kalmadan sonlandırıldırılıyor. İşlem sonrasında ağrı kesiciler ile oluşan enflamasyonlar indirilebiliyor. Günlük hayata rahatça devam edilebilmesi de değil başka avantaj olarak karşımıza çıkıyor.

Fransız Askısı Kimler Yaptırabilir?

Fransız askısı özellikle insanların kırışıklıklarından rahatsız olduklarında yaptırabilecekleri kolay bir operasyon. Burada tabii ki genç yaşta sağlıksal bir sıkıntı yaşayan insan tarafından da rahatlıkla uygulanabilmektedir. 18 yaş altındaki bir insan içinde rahatlıkla uygulanabilmektedir. Örneğin yüz felci geçirmiş bir insanın rahatlıkla uygulayabileceği ve yaptırabileceği bir işlemdir. Burada tabii ki uzman onayını olması çok önemlidir.

Fransız Askısı Yan Etkisi Var Mı?

Fransız askısı yapılması sırasında uzman tarafından gerçekleştirilmesi sayesinde herhangi bir yan etkisi olmayacaktır. Burada ipler tamamen insan cildine uyumludur. Silikon dış kısma ve polyester iç malzemesi ile yapılan iplerdir. Bazen bu işlemler sırasında ciltte ufak tefek kanamaların olması da görülmektedir. Ancak birkaç gün içerisinde tüm sistemler tamamen cildin kendisi tarafından tedavi edilecektir. Bu konuda herhangi bir yan etki ile karşılaşmadan sonuç almanız sağlanmaktadır.

Fransız Askısı Ne Kadar Sürer Ve Günlük Hayata Ne Zaman Dönerim?

Fransız askısı işlemi sonrasında hemen günlük hayata dönebilirsiniz. Birkaç gün dikkat etmeniz önemlidir. Ayrıca yapılan işlem sonrasında buz kompres yapılması daha sağlıklı bir sonuç sunacaktır. işlem ortalama olarak 1 saat kadar sürebilmektedir. Herhangi bir sıkıntı olmadan sizler de günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Tam anlamıyla yüzünüzün istediğiniz sonuca gelmesi bir süreç alabilir. Herhangi bir problem olmadan istediğiniz sonuçları da almış olursunuz.

Fransız Askısı Narkoz Altında Mı Yapılır?

Fransız askısı işlemi narkoz altında gerçekleşen bir operasyon değildir. Bu işlem gerçekleştirilirken lokal anestezi yapılır ve uygulamanın gerçekleştirilme sağlanır. Bu konuda daha detaylı bilgiye ulaşmak için sizler de Ankara'daki uzmanlarımızla görüşebilirsiniz. Bu uzmanlarımız bu konuda sizlere gerekli estetik işlemi hakkında bilgi verirken öncesi ve sonrası hakkında da neler yapmamız gerektiği konusunda bilgilendirecektir.

Sitemap