logo
Dr. Özge Aydın

Address: Beştepe Mah. Via Flat Armada Yaşam Sokağı (Nergiz Sk.) 7/2 No:25 P.K. 06560 Söğütözü - Yenimahalle - Ankara
Phone: 0312 219 18 81 - 0312 219 18 82
GSM: 0535 018 14 12
Email: info@drozge.com


Thread Facelift


İple yüz germe Ankara işlemleri özellikle ameliyattan çekilenler için kolay bir yöntem olarak karşımızda durmaktadır. Son zamanlarda basında ve sosyal medyada yer aldığı gibi kolay bir işlem olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle 30 yaşından sonra çeşitli sebeplerle kırışıklıklar oluşabilir. Bu tip bir durumda yapılacak olan en kolay işlemlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca genel anlamda operasyonel bir işlem olarak dikkat edilmesi gereken noktalar da bulunmaktadır.

İple Yüz Germe Nedir?

İple yüz germe Ankara işlemleri son zamanlarda özellikle çok tercih edilen işlemler olarak karşımıza çıkmaktadır. Genç kalmak, daha genç bir görünüme sahip olmak isteyen herkesin yaptırabileceği bir işlemdir. D Lift olarak geçer. Bu işlem genel anlamda ameliyatta kullanılan merceklerin yüzün derisinin altına enjekte edilmesi şeklinde gerçekleştirilmektedir. Yani bu konuda size daha detaylı bilgi vermeye çalışalım.

İple Yüz Germe Nasıl Yapılır?

İple yüz germe işlemi için öncelikli olarak kesinlikle bir uzmanla görüşmeniz gerekmektedir. Uzman gerekli kontrolleri yaptıktan sonra sizlerin gerçekten de böyle bir operasyonun doğru olduğuna karar verdikten sonra bu işlemini gerçekleştirmeniz sağlamaktadır. Bu işlemde zaman zaman böyle lokal anestezik işlemler uygulanabilir. Ancak genel anlamda bir anestezik krem yardımı ile bu bölgenin uyuşması sağlanır. Yapılacak işlem çok ince İğnelerle ameliyat ipliği derinin altına enjekte edilmesi yöntemidir. Bu yöntem aslında normal dikiş iplerinin klinik vakalarda tenini çekmesi göz önünde bulundurularak yapılmış bir çalışmadır. Bu anlamda deri altında da aynı vazifeyi görmekten daha iyi bir sonuç alınmasını sağlamaktadır.

İple Yüz Germe Kimler Yaptırabilir?

İple yüz germe ameliyatı olmaya karar verdikten sonra elbette ki 18 yaş üzerinde olmanız uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. Ancak sağlık durumlarında uzmanlar 18 yaş altında da onay vermektedirler. Tabii ki genel anlamda sağlık açısından büyük bir sıkıntı oluşturmayacağı için her yaştan insanların yapabileceği söylenmektedir. Erkek ve ya kadın farketmeksizin bu işlemlerin gerçekleştirilmesi sağlanabilir.

İple Yüz Germe Yan Etkisi Var Mı?

İple yüz germe operasyonunda herhangi bir yan etki ile karşılaşmazsınız. Sadece iğne uygulaması sebebiyle zaman zaman ilk günlerde kızarıklık olabilir. Bu da zaten çok basit makyaj malzemeleriyle kapatılabilecek düzeydedir. Çok kısa süre sonra bunların da geçmiş olduğunu ve yüzünüzde istediğiniz havanın oluşmuş olduğunu görürsünüz.

İple Yüz Germe Ne Kadar Sürer Ve Günlük Hayata Ne Zaman Dönerim?

İple yüz germe operasyonu 30 ile 45 dakika arasında süren bir operasyondur. Burada tabii ki işlem bazen 30 dakika bazen 45 dakika sürebilir. Yüzdeki duruma da bağlı olarak bunun değişmesi gibi bir durum söz konusudur. 15 gün içerisinde etkileri de fark edilmeye başlar. 2 ile 3 ay içerisinde kolojen aktivasyonu da devreye girecek tam anlamıyla sonuca ulaşması sağlanmaktadır. Böylece daha rahat ve daha kolay bir sonuç alma şansına sahip olursunuz.

İple Yüz Germe Narkoz Altında Mı Yapılır?

İple yüz germe operasyonu, narkoz altında yapılan bir operasyon değildir. Az önce de bahsettiğimiz gibi zaman zaman lokal anestezi uygulanabilir. Ancak genel anlamda son zamanlarda bu konuda anestezik krem tercih etmektedir. Daha detaylı bilgiler almak istediğinizde sizler de bize başvurabilirsiniz. Uzmanlarımız bu konuda sizleri bilgilendirecek aynı zamanda da operasyonun genel süreci hakkında nasıl yaptırmanız gerektiği hakkında da bilgi verecektir. Ankara'da yıllardır da estetik tedavileri konusunda en başarılı firma olarak sizlerin yanınızda olmaya devam ediyoruz. Bu konuda sizler de bizlere güvenerek hemen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemap